Tipy na oblíbené nebankovní půjčky. Půjčte si do začátku podnikání

Tipy na oblíbené nebankovní půjčky. Půjčte si do začátku podnikání

Začít podnikat na volné noze, to není zrovna nic snadného. Lidé si to představují jako Hurvínek válku, ale ona to opravdu není procházka růžovým sadem. Zejména z počátku podnikání se potřebuje prvotní kapitál, který se do podnikání vloží. V mnoha případech lidé volí podnikání na základě franchisingu, a tak si sjednávají půjčky, jelikož si potřebují půjčit na koupi licenčních smluv. Licenční smlouvy nejsou nic levného, to je bohužel pravda, mnohdy však na licenční smlouvy stačí nebankovní půjčky. Prozraďme si ty, které jsou dnes na finančním trhu nejoblíbenější.  

Možná budete patřit ke skeptikům, kteří zrovna nebankovním půjčkám moc nevěří. Je však třeba si uvědomit, že stejně nebezpečné, jako klasické bankovní půjčky mohou být také nebankovní půjčky. Neféroví poskytovatelé by však v seznamu poskytovatelů půjček už neměli být, Česká národní banka v nedávné době provedla jakousi čistku, kdy byly vyhnáni ze seznamu poskytovatelů půjček neféroví poskytovatelé toužící jen po obrání klientů.  

Stejně jako k nebankovním, tak také k bankovním půjčkám je třeba přistupovat opatrně. Při výběru nebankovních půjček se raději zaměřte na níže uvedené půjčky, které jsou velmi oblíbené.  

Nebankovní půjčky s nízkým úrokem 

V poslední době jsou velmi oblíbené nebankovní půjčky s nízkým úrokem. U takových půjček si dávejte pozor jen na jednu věc, a sice jestli není nízký úrok stanoven jen na jeden rok. Po roce by totiž mohlo dojít k navýšení úroků o více jak sto procent. Pokud je však ve smlouvě uvedeno, že nízký úrok platí po celou dobu splátek, proč nad úrokem váhat? Nezaplatíte tolik navíc, kolik třeba u bank nebo podobných institucí.  

Rychlé půjčky  

Oblíbené nebankovní půjčky jsou také rychlé půjčky, které slibují poslání peněz do osmačtyřiceti hodin od schválení úvěru. Toto řešení je ideální pro ty, kteří potřebují peníze ihned, kteří nechtějí čekat na peníze dlouhé týdny nebo měsíce.