Módní značky řadící se k těm nejdražším. Znáte některou?

Módní značky řadící se k těm nejdražším. Znáte některou?

Milujete svět módy? Pak byste možná mohli vyjmenovat nejdražší módní značky světa. Mnohé z nich chtějí ženy dostat pod vánoční stromeček, jenže jsou tak drahé, že je to spíše nesplnitelný sen, který se opravdu nemůže stát jen tak realitou. To by musely ženy začít pořádně šetřit. V případě, že patříte k lidem, kteří by nedokázali vyjmenovat ani jednu módní značku, která se řadí k těm nejdražším a nejluxusnějším na trhu, máme pro vás seznam těch, které si zapamatujete. Rozšiřte opět své obzory a třeba si našetřete na nějakou věc níže uvedených značek.  

Nejdražší módní značky světa 

  • Dior se řadí jednoznačně k těm nejdražším značkám na světě. Značka funguje už od roku 1946, lidé ji však mají zafixovanou hlavně díky dekorativní kosmetice nebo parfémům. Pravdou je, že značka pod svými křídly má mnoho jiných věcí, například kožené výrobky nebo doplňky a obuv.  
  • Gucci je společnost, která byla založena už v roce 1920, o rok později se otevíral první obchod a už od té doby bylo jasné, že se jedná o jednu z nejluxusnějších značek na světě. V módní branži se značka zařadila hned k těm nejdražším, dodnes se k nim řadí.  
  • Prada – to je sen! Mít pravou kabelku značky Prada je pro ženy něco naprosto nepředstavitelného, vytouženého. Současná hodnota společnosti sahá ke čtyřem a půl miliardám dolarů. Samozřejmě značka není jen o kabelkách, ale také o kožených doplňcích a zavazadlech.  
  • Louis Vuitton je značka, která je dnes velice často padělávaná. Je to však jedna ze značek, které jsou sice nejdražší na světě, ale zároveň si na ni sáhne každý, kdo je ochotný si na ni našetřit. Opravdu si ale dejte pozor na to, abyste takovou kabelku koupili pravou, takzvaných faků je všude plno. Existuje však několik tipů, jak pravou kabelku odlišit od faků, tudíž si tipy před koupí pořádně prostudujte.