Hooters

Jak se daří restauraci pro muže zvané Hooters v Česku?

Franchisových řetězců najdeme v České republice habaděj. Celé se to rozeběhlo populárním McDonald’s, které jistě v dnešní době zná nejen dospělý, ale také každé malé dítě. Ovšem franchising se u nás nerozeběhl pouze v nezdravé stravě, ale naopak se můžeme kochat například skvělou přírodní kosmetikou, dále různými značkami oblečení, taky i zdravým stravováním či jinými dalšími obchody, které se u nás chtěli rozšířit pomocí tohoto systému. Před několika lety se navíc rozeběhl i franchisový řetězec velmi známé restaurace pro muže, kterou určitě znáte především z filmů se známým komickým hercem Adamem Sandlerem. Právě ten miluje tuto restauraci a často se i děj filmu zmíní o skvělém místě nazvané Hooters. Hooters restaurace se s relativně velkou slávou otevřela také u nás a přilákala nejen pánské, ale také dámské zákazníky. Jak se jí však vede v Česku, jak to všechno začalo a proč je toto místo oblíbené zejména u mužů?

Česká republika byla 29. zemí, kde se tato restaurace otevřela

S velkou pompou vstoupila pobočka Hooters i do České republiky. Tato země se stala krásnou devětadvacátou zemí, v níž se touto restaurací můžou pyšnit. Byla otevřena konkrétně prvně ve Vodičkově ulici. Pokud bychom chtěli sáhnout do historie, úplně první Hooters bylo otevřeno ve městě Clearwater v roce 1983. Mužskou záležitostí se toto místo stalo ve chvíli, kdy jsme si restauraci zafixovali jako sportovní bar, kde mohou zákazníci sledovat aktuální sportovní přenosy. Své žhavé výhody tomu dodaly i Hooters Girls.

V Česku se však restaurace také ujala velmi dobře, a tak většina mužů začíná chodit na pivo právě do těchto poboček. Není se čemu divit, vždyť právě zde se mohou setkat nejrůznější skupiny fanoušků fandící určitému týmu a právě zde si mohou vyměňovat své názory u dobrého jídla, pití a zábavy.