veletrh franchisingu

Nezapomeňte navštívit veletrh franchisingu! Kdy?

Pomocí franchisingu dneska podniká kdekdo. Pokud i vás láká možnost začít podnikat už pod jménem nějaké známé značky, pak byste jednoznačně měli mít na paměti jednu událost, kterou byste rozhodně měli navštívit. Jedná se totiž o veletrh franchisingu, kde budete mít možnost seznámit se s potencionálními obchodními partnery, s nimiž se už na veletrhu budete moct domluvit na budoucí spolupráci.

Veletrh franchisingu se letos koná už podruhé. Vloni zaznamenal obrovský úspěch, proto se není čemu divit, že se letos koná opět. Letos se bude konat 15. listopadu, kdy opět nabídne skvělou možnost všem zájemcům o to, stát se franšízantem, ale také nadchne i ty, kteří se o svět tohoto typu podnikání zajímají.

Tato událost se koná hlavně v rámci Summitu Týdne podnikání, který je právě letos kolem toho patnáctého listopadu. Letos vás ale čeká oproti tomu loňskému roku řada novinek. Hlavně vás možná nadchne nová Master franchisová konference.

Kdo bude své koncepty prezentovat?

Pokud se toužíte stát franšízantem, možná vás zajímá, jaké značky zde budou prezentovat své koncepty a lákat nové franšízanty do svého týmu. Mezi prezentujícími se objeví například značka McDonald’s, která se neustále snaží získat nové lidi do svého týmu, ať po té franšízové, tak i po té zaměstnanecké stránce. Dále zde bude i Telepizza, OK Point, samozřejmě i Coccodrillo nebo třeba Century 21. Mezi dalšími se zde bude prezentovat i Amaryllis nebo i Reduction Analysts.

Kdo veletrh letos pořádá?

Stejně jako vloni pořádá letošní ročník Veletrhu franchisingu společnost PROFIT. Ta byla oslovena hlavně díky loňské spokojenosti, proto se nyní rozhodla přinést řadu novinek, které vás určitě nadchnou. Těšit se můžete nejen na konference a prezentace, ale také na různé workshopy. Program je nabitý až k prasknutí, proto neváhejte a udělejte si 15. listopadu čas.