Fotbalová franšíza

Naučte děti fotbal a vydělejte si

Pokud máte děti, je pravděpodobné, že vás trápí, že tolik času tráví na počítači či na mobilních telefonech. Děti se už v raném věku stávají na elektronice závislé, odmítají sportovat a obezita se stává aktuálním problémem současnosti. Je nutné, abyste své děti vedli už od raného dětství ke sportu, protože jenom sport je může zachránit před obezitou či před jinými zdravotními problémy. Jestli své děti nemáte, můžete je také chránit, a to tak, když rozjedete svou franšízu pod značkou Socatots.

Socatots je britská franšízová síť, která se zaměřuje na pohybové aktivity určené dětem od šesti měsíců do pěti let. Jedná se tedy o franšízu, která děti učí milovat sport ještě dříve, než si stihnou plně všimnout počítačů a jiné elektroniky. Tato franšíza je v Británii velice oblíbená, nabízí nejen základy fotbalu, ale i jiné pohybové aktivity určené pro všestranný vývoj dětí.

Více o franšízovém konceptu:

Britskou značku Socatots je však nutné představit víc a blíž. Socatots je koncept, který aktuálně sdružuje po celém světě více jak dva miliony dětí a rodičů. Aktuálně koncept působí v šedesáti zemích celého světa a nyní má za cíl oslnit i Českou republiku, proto právě zde hledají své nové franšízanty, kteří by měli zájem a chuť podpořit a rozvíjet koncept, který zabraňuje dětské obezitě.

Licenci lze koupit od třiceti tisíc korun.

Oblíbený je zejména fotbal

Děti se pomocí tohoto konceptu učí už v raném dětství mnohým sportům. Tím nejoblíbenějším a stále nejžádanějším je fotbal. V Británii Socatots spolupracuje s Brazilskou fotbalovou školou a nabízí dva na sebe navazující programy, které zahrnují cvičení pro děti a rodiče. Později je možné využít nástavbových tréninků značky Socatots, které jsou určeny pro děti od šesti do čtrnácti let.

V České republice se značka zaměřuje především na všestranný pohybový vývoj, protože zde milujeme spíše hokej než fotbal.