Single miliardář

Jste nezadaní? Vaším partnerem může být i single miliardář

Kdo by nechtěl být jednoho dne tak bohatý, že by se se svým jměním mohl pyšnit široko, daleko! Jenže za takovým bohatstvím samozřejmě stojí opravdu velký vytrvalost a pracovitost. Své o tom í především milionáři a miliardáři, kteří se dnes řadí k těm nejbohatším lidem světa. Je však nutné podotknout, že někteří z milionářů a miliardářů nedosáhli svého jmění prací, ale že svého jmění dosáhli jen díky tomu, že se uměli narodit. Obrovské množství milionářů jsou takzvaně povoláním syn či dcera. Pro vás je ale pozitivní zjištění, že mnozí z nich jsou nezadaní.

Když se z obyčejné Kate Middleton mohla stát vévodkyně a manželka prince, proč by se právě do vás nemohl zamilovat milionář nebo miliardář? Stačí, když budete vědět, na koho házet svá očka. Přinášíme proto seznam těch bohatých lidí, kteří jsou aktuálně single. A abyste je případně okouzlili, neopomeneme na základní informace o nich samotných.

Spoluzakladatel Snapchatu je stále single

Bobby Murphy, spoluzakladatel Snapchatu, moc dobře ví, jak těžké je dosáhnout velkého bohatství. Jeho kolega Evan už sice je zadaný, ale Bobby nikoliv. Je mu necelých třicet let, narazit na něj můžete ve Spojených státech amerických a jeho jmění činí čtyři miliardy dolarů. On sám se přiznal, že tu pravou ještě hledá, ale samozřejmě i on si dává pozor na to, aby jeho budoucí láska neprahla jenom po penězích.

I vy toužíte po nejžádanější muži New Yorku?

K dalším bohatým podnikatelům se řadí i Julio Mario Santo Domingo III. Jeho jméno je velice těžké si zapamatovat, ale jeho jmění na bankovním kontu nikoliv. Činí totiž 2,2 miliardy dolarů a není to podnikatel ve svém pravém slova smyslu. Živí se totiž jako DJ. Mimochodem je to dědic pivního impéria Anheuser-Busch InBev, tudíž lze také říct, že se uměl narodit. Zároveň je to nejžádanější muž New Yorku.