Americké franšizy

Americké franšízy baví své hosty. Jak?

Každý miluje chodit do kina, tedy hlavně tehdy, kdy v kině hrají fantastické bijáky, jež vám nedají spát a musíte je vidět dříve, než se budou moct stáhnout na internetu. Mnohdy se zdá, že americké filmy přicházející do kin nepotřebují žádnou reklamu, že jsou tak očekávané, že lístky jsou dlouho dopředu vykoupené. To však není pravda. I americké bijáky potřebují reklamu, proto se mnohdy spolčí s firmami, kterým se také díky filmům mohou zvýšit zisky. V Americe se to dělá tak, že se filmoví producenti spojí s rychlým občerstvením.

Pokud sledujete svět filmu, jistě víte, že se do kin ženou fantastické trháky, jako jsou například nové Hvězdné války nebo Jurský svět. Tyto filmy si zamiluje skutečně každý, zejména když si jejich část bude moct vychutnat.

Denny’s propaguje Hvězdné války

Na speciální menu si můžete zajít do Denny’s, tedy do rychlého občerstvení, které se spojilo se společností Lucasfilm, jež má na svědomí nové Hvězdné války. Právě v současné době můžete na pobočkách fast foodu Denny’s ochutnat speciální menu, které se inspiruje slavnou filmovou sérií. Oblíbené jsou zde zejména palačinky s jahodami, které jsou posypané kuličkami, jež v ústech po konzumaci praskají. Kromě toho se nabízí i jiné, podobné pokrmy, které si člověk musí zamilovat.

Jurský svět v Dairy Queen

Franšízová síť Denny’s není tou jedinou franšízou, která se nyní pyšní speciální nabídkou. Další franšízou je například franšíza Dairy Queen, jež má nyní v nabídce pokrmy inspirované novým trhákem Jurský svět: Zánik říše. Ochutnat můžete zejména chlazené produkty, jako jsou zmrzliny, ovocné či ledové nápoje nebo například zmrzlinové poháry, které oceníte v aktuálních teplých, někdy až horkých dnech.

Na oba dva trháky si můžete zajít během června, kdy dorazí i do českých kin. Už samotné trailery slibují, že se bude jednat o fantastickou podívanou, která ve vás zachová pocity ještě po dlouhou dobu.