franšízy čr

Jaké franšízové koncepty jsou v Česku nově?

Franšízových řetězců je v České republice habaděj. Řada lidí si myslí, že se vše točí pouze kolem jídla. Je to však způsobeno jenom tím, že jsou nejvíce rozsáhlé právě takové obchody značek, které mají v hlavní nabídce jídlo. Jedná se většinou o rychlé občerstvení, které si jednou za čas dá rád opravdu každý, protože přece jenom někdy se cítíme naprosto leniví, abychom si stále vařili jídlo. V některých situacích je jen dobře, když taková rychlá občerstvení existují. Ovšem mimo jiné se dá podnikat na základě franšízových receptů i v jiných oblastech, než jenom v oblastech jídla. V poslední době se staly oblíbené zejména kosmetické služby, mezi něž se úspěšně řadí například oblíbená přírodní kosmetika YVES ROCHER nebo oblíbená nehtová kosmetika ENII-NAILS. Podnikat pomocí franchisingu se dá však i v oblastech bankovnictví nebo například v oblečení či v nábytku.

Zájemcům, kteří by přece jenom v této oblasti podnikat chtěli, se navíc otevírají dveře do ještě většího světa, a sice do světa nových značek, které k nám pomocí franšízových řetězců zapluly v poslední době. O jaké nové značky, pod kterými můžete vystupovat, se jedná?

• NOA NOA

Na trh se dostává například oblíbená dánská móda. Tento koncept prodejen je založen na těch neunikátnějších nových trendy kouscích, které jednoznačně musíte mít ve svém šatníku!

• BOCO

Pokud byste ovšem raději zavítali například k francouzským kořenům, měli byste zvážit partnerství se společností BOCO. Tato společnost je založena na gastronomickém konceptu a je tím nejlepším důkazem toho, že i takové rychlé občerstvení může být kvalitní, chutné a hlavně lákavé pro všechny generace zákazníků. Mimo jiné se tento obchod může pyšnit několika Michelinskými hvězdami!

• T-College

Pokud stále hledáte doučování a stále nemůžete vhodný program nebo pomoc najít, už nemusíte hledat jinde, než už T-College. Jedná se o unikátní vzdělávací program, který je založen především na doučování dětí. Pod touto značkou můžete nyní podnikat i vy!