Franšízy vonící kávou

Franšízy vonící kávou – vyberte si tu pravou!

Dnes se dá podnikat opravdu ve všem. Pokud byste chtěli podnikat trochu jednodušeji, a sice pokud byste se chtěli vyhnout podnikání od úplného začátku, mohli byste zvážit podnikání na základě franchisingu, kdy si zaplatíte licenční smlouvu a otevřete si pobočku už známé značky. Takto podniká celá řada společností, proto máte vážně velký výběr. Pokud jste například milovníkem kávy, přinášíme vám pár tipů na franšízové koncepty plné tohoto nápoje!.

Káva je naše součást dne. Přece jenom každé ráno vypijeme hrníček kávy, aby nás nastartovala na celý den. Milujeme zkoušet různé příchutě, kdy například nyní najdeme na pultech obchodů třeba perníkové či dýňové kafé. Pokud byste chtěli být součástí nějakého kávového řetězce, tady je pár tipů.

• CAFÉ LEVEL

Tato franšízová síť přináší opravdu vynikající kávu a další horké nápoje. V nabídce najdeme dokonce i celou řadu alkoholických i nealkoholických nápojů. Abyste měli ke kávě co zakousnout, nabízí tato franšíza i snídaně. A ke správné snídani a kávě patří taky denní tisk či časopisy, které zde samozřejmě taky najdete.

Na trhu CAFÉ LEVEL působí už od roku 2003, kdy během této doby si vybudovala tato společnost své pevné místo na trhu a respekt od konkurence.

• CROSSCAFE

Jistě znáte dneska už celosvětově proslulou kavárenskou franšízovou síť CROSSCAFE. Jedná se o český koncept nekuřáckých kaváren, kdy clem je vytvářet prostor pro libovolné kavárenské aktivity hostů, při nichž si mohou dopřát fantastickou kávu. Dneska se jedná o fungující a rozvíjející se franšízový koncept, dále mají velice zajímavé know-how. Pro zákazníky se ke kávě nabízí i domácí zákusky a taky čerstvé sendviče, pokud byste sem přišli na svačinku.

Pokud byste zde neměli chuť či čas strávit nějakou chvilku u práce nebo u knihy, je skvělé, že si jak jídlo, tak samotnou kávu můžete vzít samozřejmě s sebou. Pokud byste měli čas, tak je v každé pobočce dostatek místa k posezení s přáteli.