Milujete pizzu?

Milujete pizzu? A proč s ní už nepodnikáte?

V dnešní době snad na každém rohu najdeme prodejnu s nějakým nezdravým jídlem. Pokud si však máte dát něco nezdravého, většinou místo hamburgerů a taky místo hranolek zvolíte fantastickou italskou pizzu, po které se vám vždycky sbíhají sliny. Jestli pizzu milujete nejvíc na světě, pak byste s ní klidně mohli podnikat! Nemusíte přemýšlet nad receptem své vlastní pizzy, ale můžete začít podnikat s vaší oblíbenou značkou této dobroty. Chce to jenom podepsat licenční smlouvu a můžete začít!

Pomocí franchisingu dneska podniká opravdu kdejaká společnost. V gastronomickém oboru najdeme hned tucet takových společností, jež se rozvíjejí pomocí franšízového konceptu. Mezi nimi se najdou i společnosti prodávající pizzu, proto si pojďme říct ty nejlepší z nich, s nimiž můžete začít ihned spolupracovat.

• POE-POE

Tato franšízová síť je oblíbená hlavně na Moravě, kde se taky velice hojně rozvíjí. Jedná se o rychlé občerstvení, které kromě pizzy (kterou zde mimochodem koupíte za dvanáct korun klínek) nabízí taky sladký bar, kde si mohou zákazníci koupit taky za velice příznivé ceny například fantastickou snídani ve formě vaflí nebo palačinek či nějakého vynikajícího smoothie. Pomoct rozvíjet tuto franšízu můžete i vy! Jedná se o slibné podnikání, protože konkrétně POE-POE se rozvíjí vážně velkou rychlostí. Pomozte i vy dostat toto rychlé občerstvení třeba i do Prahy!

• TELEPIZZA

Telepizza je velice oblíbená značka prodejců a výrobců pizzy. Dneska tato franšízová síť má více jak 1500 provozoven. Je jedničkou na trhu ve svém oboru, a to nejen v České republice, ale v celosvětovém měřítku. Zde se vyrábí pizza samozřejmě ručně, aby byla zaručena kvalita. Telepizza má zhruba 60% svých vlastních provozoven a 40% jsou franšízové pobočky. Franšízantů si tedy v tomto podniku velice váží a nechávají jim volnou cestu. Naučí je výrobě pizzy i prodeji a poradí jim něco, co se jim za posledních 25 let, co působí na trhu, osvědčilo.