poe-poe

Poe-Poe opět expanduje a nevýslovně se mu daří

V poslední době se stává franchising tím jediným způsobem, jak může podnik rychle a efektivně vyrůst a hlavně jak se může rychle rozvíjet, rozšířit, rozkvétat. Tuto možnost dnes už využívá celá řada franšízových konceptů a řetězců, kdy mezi nimi je i oblíbené rychlé občerstvení nazvané Poe-Poe. Tento franšízový řetězec se nyní rozhodl vyrůst ještě do větších rozměrů a rozhodl se zamířit do dalších českých měst.

Ještě v nedávné době se franchisingu všichni obávali, protože to bylo něco nového, co se dotáhlo nejspíše ze Spojených států amerických. Všichni si dávali pozor na svůj majetek a netoužili zrovna po něčem, co je cizí a co by jim výrazně mohlo zasáhnout do živobytí. Dnes ale už takto podniká opravdu kdejaká společnost a až nyní si řada podniků uvědomuje, že to byl nejlepší krok, který vlastně mohli za dobu své působnosti udělat.

Poe-Poe je rychlé občerstvení, které se otevřelo před několika lety. Pro všechny to byla jenom chabá verze fastfoodů, ale nyní už všichni ví, že to sice není druhé KFC, ale že je to tak levné a za tu cenu tak dobré, že se tam vyplatí jít spíše, než právě do zmiňovaného KFC. Pizza se tu prodává za 60 korun už celá, klínek koupíte za patnáct korun. Hranolky se zde nedotknou ani třiceti korun, což je pro řadu ldí naprosto výhodné. Není se čemu divit, když má toto rychlé občerstvení neustále plno a když se velice rychle rozrůstá.

Kam se společnost rosroste?

Svou první pobočku otevřelo Poe-Poe ve Zlíně, nyní se rozhodlo expandovat na Slovensko a také do dalších pěti různých českých měst. Mezi nimi se najdou města, jako jsou třeba Ostrava, Brno, ale také Přerov. Moravu tak toto rychlé občerstvení bude mít doslova pod palcem.

Kolik je nyní poboček v provozu?

Pokud by vás zajímal aktuální stav, tak nyní má Poe-Poe otevřených pět poboček, z nichž jsou dvě vlastní a tři jsou franšízové.