Franšíza bez kvalifikace

Franšízové sítě, které lze vykonávat bez kvalifikace

Existuje mnoho franšíz, které lze dnes rozjet i bez příslušné kvalifikace. Svět podnikání a franchisingu je skutečně rozmanitý, dveře má otevřený takřka kdokoliv, kdo má našetřenou počáteční investici. Jestliže toužíte po svém vlastním byznysu a nechcete si dodělávat školu nebo nechcete chodit na kurzy, máme pro vás tip na byznys, jenž lze rozjet i bez kvalifikace či bez velkých časových investic. Co třeba se zaměřit na čistírny, prádelny nebo uklízecí firmy?

V současné době jsou čistírny, prádelny či uklízecí firmy velice populární. Nemůžeme se tomu divit, vždyť je to velice jednoduché podnikání, k němuž nepotřebujeme speciální kvalifikaci nebo žádné velké investice (ani časové, ani finanční).

V České republice se ve velkém otevírají franšízové pobočky, které mají co dočinění s čistotou. Otevírají se například samoobslužné prádelny, myčky nebo čistírny. Kdo je však lídrem v tomto oboru?

Seznamte se s Speed Queen

O firmě Speed Queen jste určitě už slyšeli. Jedná se o americkou značku, která se zaměřuje na výrobu průmyslových praček a sušiček. Na trhu už působí přes sto let, kvalitu jí tedy odepřít nemůžeme.

Samozřejmě i tato firma má své tajemství úspěchu. Její tajemství tkví v optimalizaci každodenního používání, díky čemuž jsou pračky či sušičky výkonné v provozu a jsou minimálně poruchové.

Samoobslužné prádelny jsou nenáročné na čas

Samoobslužné prádelny, které provozuje právě společnost Speed Queen, si lidé oblíbily hlavně díky nenáročnosti. Pro franšízanta je to taky poměrně nenáročný byznys – když si to srovnáme například s rychlým občerstvením, tak v tomto případě nemusíte neustále doplňovat zásoby, nemusíte kontrolovat zboží či hledat náhradu, pokud někdo ze zaměstnanců nemůže přijít do práce. Velkým plus jsou i minimální provozní náklady.

Jedná se tedy o jakousi příležitost, která je ideální pro všechny, kteří chtějí změnit svůj život, kteří chtějí změnit svou kariéru a kteří chtějí navýšit své příjmy.