Franchising příležitost k podnikání

Franchising jako skvělá příležitost k podnikání

Jelikož je podnikání dnes velice populární, řada těch pracujících se zamýšlí nad svým vlastním konceptem, díky kterému by se taky mohla vrhnout do podnikání. Většinou všichni chtějí začít se svou novou značkou, ale ta se nemusí uchytit, proto by možná bylo dobré začít svou podnikatelskou cestu pomocí franchisingu. Vždyť dnes se vyskytuje řada společností, která má své franšízové řetězce, a tak si můžete vybrat obor, který vás přesně zajímá.

Jestliže začnete podnikat na základě franchisingu, budete si moc otevřít svou vlastní pobočku, kterou budete vést. Otázkou však zůstává, do jakého oboru se pustit. Mnoho lidí volí gastronomii, tudíž nějaké restaurace, kavárny, ale co takhle podnikat v oboru, který je druhým lidem prospěšný? Co se třeba zabývat bezpečností práce a požární ochranou?

Pomozte ostatním podnikatelům vyvarovat se velkým sankcím

V poslední době bylo dokázáno, že až 40% podnikatelů se absolutně nezajímá o bezpečnost práce ani o požární ochranu. Dokonce mnozí ani nevědí, že své zaměstnance musí o BOZP a PO informovat, a tak se není čemu divit, když při neohlášené kontrole stěží vyváznou jenom s ne zrovna malou sankcí. Pokud se budete chtít do tohoto oboru angažovat, pak doporučujeme otevřít si svou pobočku společnosti Extéria.

O firmě Extéria a čím se zabývá

Společnost Extéria je si moc dobře vědoma toho, že problematika bezpečnosti práce a požární ochrany je aktuálně hojně řešené téma hlavně proto, že se neustále zpřísňuje. Pokud podnikatelé nemají BOZP ani PO, pak jim hrozí pokuta, která se může vyšplhat až ke dvěma milionům korun. A právě proto tu firma je – aby pomohla zamezit těmto sankcím a aby zastupovala společnosti i v době neohlášených kontrol.

I vy se můžete jedním z těchto zachránců stát. Připojte se proto k této největší síti rozvíjející se nejen v České republice, ale také na Slovensku.