franchisor podpora

Franchisor může pomáhat i finančně

Minimálně dvojnásobek, o tolik během posledních 4-5 let vzrostl počet franchisových podniků u nás. Svědčí to o obrovském zájmu o toto podnikání u nás. Nabízí totiž nemalé přednosti spočívající právě v tom, že pracujete podle osvědčeného konceptu, naplňujete ho. Rizika podnikání se tak zmenšují, také můžete čerpat podporu svého franchisora. Proto mají čeští podnikatelé zájem o tento druh obchodní seberealizace. Příkladem je i společnost Bageterie Boulevard.

Je potřeba vybrat spolehlivého zájemce

Zájem o franchisovou licenci této společnosti v poslední době výrazně roste. Je ale
samozřejmé, že si bageterie velice dobře vybírá svého potenciálního zástupce. Nechce se samozřejmě splést a žádá proto někoho, kdo zaručí plnění firemních cílů a nezkazí značce pověst. Tato značka totiž u nás totiž působí od roku 2011 a za tuto dobu pěti let si už stihla vybudovat dobrou pověst. Jejich bagety jsou zákazníky vyhledávané. Licenci poskytuje Crocodille Sandwices B.V. Nejde jenom o samotné jídlo, ale také životní styl spojený s kulturou, hudbou, módou. Zkrátka Bageterie Boulevard je všude tam, kde se něco děje.

Výhodné podmínky i oblasti úvěru

Podmínky franchisingu mohou být významným lákadlem, které zvýší zájem podnikatelů. Důležité je, aby byly nastaveny pro podnikatele příznivě. Dobré je, že u Bageterie Boulevard franchisant přebere celé know-how, nemusí už nic dalšího vymýšlet. Zároveň dostává celou dobu podporu od toho, kdo mu licenci dává. Může zde fungovat i určitá finanční pomoc. Například ten, kdo má na rozjezd podnikání až 70 % celkové částky, kterou potřebuje na vybavení provozovny a nastartování podnikání, si může vzít na zbytek úvěr od mateřské společnosti. Díky tomu třeba nemusí žádat o finanční podporu u jiných institucí, například bank nebo nebankovních společnosti. Existují i další pomocné programy, například poplatek za licenci se dá vracet dokonce i během dvou let, což platí v případě, že prodejna není zisková.