Franchising řetězce kaváren CrossCafe

Franchising řetězce kaváren CrossCafe

Franchising řetězce kaváren CrossCafe

Franchising řetězce kaváren CrossCafe

Další český řetězec provozující franchising kaváren CrossCafe rozšiřuje svou síť do mnoha dalších měst. Nejnovější pobočka byla otevřena v Liberci v dvoupatrové budově. Neustálá inovace a vysoce komplexní nabídka se vyplácí. Českému řetězci CrossCafe se daří.

Otevření liberecké kavárny je dalším dosažením cílové mety dlouhodobého plánu zprovoznění kavárny v každém krajském městě naší republiky. Největší úspěchy slaví společnost v Hradci Králové, kde se úspěšně provozují 4 franchisy.

Úspěch Značky CrossCafe

Značka CrossCafe má v současnosti ve svém provozu 20 kaváren. Své pobočky zprovoznila v Liberci, Hradci Králové, Praze, Plzni anebo v Olomouci. Má za sebou i ocenění, kdy v květnu 2016 získal tento koncept titul Franchisor roku, které mu bylo uděleno za sbírku s názvem Ze srdce zvon. Byla za to oceněna i zástupci Ministerstva kultury. Ocenění za nejúspěšnější sbírku získala společnost i v roce 2015.

Společnost CrossCafe má velké plány a velmi dobře prosperuje. Otevřeně vítá všechny nové zájemce o spolupráci formou franchisingu. Tato forma podnikání je velmi oblíbená a představitelé samotného konceptu poskytují velmi dobré zázemí všem nováčkům. Dobře fungující a propracovaná podpora v oblasti marketingu je doplněna pravidelnou formou školení.

Rozšiřuje se také nabídka ve všech provozovnách kaváren Cross Cafe. Zákazníci si mohou dopřát širokou nabídku nápojů a pokrmů a užít si formu vysoce nadstandardního servisu. Ve všech kavárnách je dbáno na široký sortiment a velmi příjemné prostředí. Kavárny Cross Cafe se těší velké oblibě a to na všech místech v Česku, kterých bude stále přibývat.

Společnost Cross Cafe Original přivítala do svých řad formou otevření nové provozovny v Liberci provozovatele nové kavárny Petra Palašňáka. Ten na značce Cross Cafe především oceňuje její český původ, což bylo pro rozhodování klíčové a neutuchající úsilí společnosti pro neustálé posouvání společnosti dopředu.

Franchising ve společnosti CrossCafe

Každým kdo chce provozovat českou franchisu má šanci a může projevit zájem o franchisovou licenci. Pak už stačí jen vyvinout úsilí a dotáhnout svou snahu o podnikání do zdárného cíle. Základem konceptu společnosti CrossCafe je vytváření příjemného prostoru ve všech kavárnách tak, aby si každý návštěvník mohl vychutnat její jedinečnou atmosféru. V příjemném prostředí si lze užít volné chvíle podle svých představ.

Jednotlivé provozovny kaváren CrossCafe myslí i na mladou generaci a vytváří tak prostředí, kde se setkávají přátelé v rámci klidného společného posezení. Velmi vítané místo zde naleznou i studenti, neboť je zde k využití Wi-Fi zdarma. V široké nabídce sortimentu nechybí kvalitní prémiová káva, výborné domácí zákusky a k tomu i široká nabídka čerstvých sendvičů.