franchising plný hvězd

Franchising plný hvězd?

Franchising byl ještě donedávna poměrně zapovězený způsob, jak rozjet své podnikání. Nyní se však tento způsob podnikání rozrostl do takových rozměrů, že pomocí něj začínají podnikat i nejrůznější světové hvězdy. Mezi nimi se například zprvu objevil Usan Bolt, kterému se byznys poměrně rychle rozjel. Nyní do tohoto světa míří další sportovní žijící legenda, a sice dosud neporazený Floyd Mayweather, tedy boxerský král.

Floyda máte nyní velice dobře v paměti, protože není tomu tak dávno, co proběhl takzvaný „zápas století“, kdy se utkal Floyd s vyzyvatelem McConorem. Byl to velice očekávaný zápas, v němž se točila opravdu velká spousta peněz. Jenže Floyd se nyní rozhodl investovat, aby neměl o peníze nouzi ani v budoucnosti. Rozhodl se tedy pro franšízovou dráhu, která mu jistě přinese jistotu výdělků i v budoucnu.

Pokud se ptáte, do jakého oboru se vlastně pustil a jaké bude jeho podnikání, to vám v tomto článku samozřejmě přineseme.

V čem začal podnikat?

Jelikož se jedná o sportovce, je asi všem jasné, že začal podnikat ve sportovní dráze. Rozhodl se ve Spojených státech amerických založit franšízovou síť nových fitness center. U něj se nejspíše tento obor dal předpokládat, nemyslíte?

Kdy se otevře první pobočka?

První pobočka by se měla otevřít už nyní, někdy během podzimu. První dveře tělocvičny nové franšízové sítě nazvané „Mayweather Boxing & Fitness“ by se měly otevřít nejprve v Kalifornii. Tento boxerský šampion a nejdražší sportovec světa se nyní rozhodl sdílet svou vášeň pro rodinu, kondici a imunitu s ostatními, tak doufejme, že se toto jeho podnikání vyplatí.

Tato franšízová síť má ale velice silné základy. Floyd se na tento zrod nového podnikání pořádně připravil, a to s pomocí týmu vedoucích pracovníků, kteří mají letité zkušenosti nejen s analýzou, ale také s rozvoje podnikání a také samozřejmě s kondicí.