soukromé kluby světa

Soukromé kluby světa – kde najdeme ty top?

Pokud milujete kluby, rozhodně byste nějaké z nich měli navštívit. Samozřejmě nenavštěvujte ty běžné, kterých je plná republika, ale navštivte ty nejfantastičtější kluby světa, které se řadí k těm nejlepším. Abyste nemuseli nikde na internetu pátrat po těch nejvíc top klubech, přinášíme vám krátký seznam míst, které rozhodně musíte navštívit, pokud se řadíte k těm nočním živlům.

Noční život miluje nejeden z nás. Je to život, který je naprosto odlišný od toho běžného, denního. Samozřejmě je nutné zmínit, že většinou během jedné noci jsme schopni utratit to, co během dne běžně neutratíme, ale jednou za čas se pořádně pobavit – to stojí za to.

Jestliže toužíte po zábavě, která se řadí k těm naprosto bezkonkurenčním, pak byste měli zavítat do klubů, které najdete různě po světě, ale které stojí za to navštívit, protože se řadí k těm nejlepším vůbec. Sice budou možná trochu „mastnější“, ale kdo by se rád nepobavil, nebo ne?

Který klub navštívit v Monaku?

Pokud se budete nacházet v Monaku, pak byste měli navštívit klub Yacht club de Monaco. Jedná se prestižní jachtařský klub, v němž však musíte být členem. Požadavky na člena jsou však velice přísné, ale pokud se do tohoto klubu dostanete, pak zažijete nevídané. Finančně zabezpečený by samozřejmě měl být každý člen, to je samozřejmé. Bohužel je v podmínce i vlastnění soukromé jachty.

Který klub navštívit v Paříži?

Do Paříže se dostaneme asi spíš, než do Monaka, to musíme uznat. Pokud tu však budeme a budeme se chtít pobavit, pak bychom měli navštívit klub zvaný Silencio. Byl otevřen sice před šesti lety, ale už během té doby se dostal tento klub k těm nejlepším na světě. Jenže abyste se sem dostal, je nutné zaplatit měsíční členské poplatky, které činí zhruba 85 dolarů. To sice není zrovna moc, ale na druhou stranu to není ani málo.