Dr Irena Eris

Dr. Irena Eris slaví v Praze úspěch

Dr Irena Eris

Dr Irena Eris

První Kosmetický ústav Dr. Irena Eris má v Praze otevřených již několik poboček. Tato polská instituce působící v rámci franšízové sítě se nachází mimo jiné také v blízkosti Karlova mostu na Malé Straně. Na cca 200 metrech čtverečních zde naleznete pět salonů určených k nejrozmanitějším zkrášlujícím či relaxačním procedurám. Lze zde také zakoupit luxusní kosmetiku značky Dr. Irena Eris, která byla již několikrát oceněná titulem SUPERBRAND a zařadila se mezi TOP 20 mezinárodních značek. V roce 2012, se jako jediná polská a nefrancouzská značka stala členem sdružení francouzských luxusních značek ComitéColbert.
V ústavu se můžete oddávat například masáži obličeje a těla, ale můžete se například také objednat na konzultace či dermatologické ošetření a další procedury estetické medicíny, včetně klasické manikúry a pedikúry. Samostatnou částí ústavu je také kadeřnický úsek Kadeřník se dvěma salony a také relaxační koutek, kde lze například počkat na další proceduru, číst noviny nebo si dát šálek bylinného čaje.

Filozofií ústavu Dr. Irena Eris je jistota, že každý klient, který ústav navštíví, se v něm bude vždy cítit výjimečně. Ústav je odhodlán k tomu, aby dokázal překonat všechny kosmetické nebo dermatologické potíže, které zákazníka sužují. Ústav v čele s Robertem Rusinem, majitelem, zaručuje, že poskytuje jen tu nejlepší kvalitu a standard služeb.

U příležitosti otevření ústavu pro péči Dr. Irena Eris se v Praze uskutečnil banket v proslulé restauraci Hergetova Cihelna na břehu řeky Vltavy. Banket přilákal mnoho návštěvníků, mimo jiné, herečku Janu Štěpánkovou či například zpěvačku Radku Fišarovou. Jedním z bodů programu slavnostního večera byla prezentace kostýmů, které byly variací na téma kosmetických procedur nabízených v ústavu. Přehlídky se zúčastnily dvě nejslavnějšího české modelky – Kateřina Průšová a Diana Kobzanová, která nosí titul miss České republiky 2001. Večer byl zakončen slavnostním ohňostrojem na pozadí panoramy Starého Města.