SMS půjčka snadno a rychle

SMS půjčka snadno a rychle

SMS půjčka snadno a rychle

SMS půjčka snadno a rychle

Život je plný nečekaných změn. Do tíživé situace se může dostat každý z nás. Můžeme přijít o práci, výplata se může zpozdit, někdo nám nabourá auto, nebo nastane situace třeba v podobě rozbitého spotřebiče, ztráta mobilního telefonu či zapadnutá nezaplacená složenka. Někdy nám i pár stovek v pravý čas dokáže doslova vytrhnout trn z paty.

Někdy se není ani na koho obrátit. A v tomto případě, pokud nemáte žádnou možnost se požádat třeba na kamaráda nebo někoho z rodiny, kdo by vám vypomohl a půjčil, přichází na řadu SMS půjčka. Rychlé online SMS půjčky využívají zejména lidé k překlenutí krátkodobých finančních problémů. Někteří tak činí i pravidelně.

Rychlé půjčky přes SMS jsou vhodné i pro plnoleté osoby, pro lidi, kteří nemohou ručit a kterým banka nepůjčí. Vybírejte jen z prověřených půjček, i když mezi nebankovními společnostmi podvodníků znatelně ubylo, je třeba být obezřetní.

Nebankovní společnosti a SMS půjčka

SMS půjčku můžete získat ještě dnes, pokud o ni požádáte. Nebankovní SMS půjčka, která je vhodná třeba před výplatou, o kterou pořádáte například u Kredito24 nebo od Japonské půjčky vám bude vyřízena velmi rychle. Peníze na svém účtu můžete mít do hodiny. Extra rychlá půjčka je vám také dostupná i u společnosti Zaplo Finance. Na poprvé vám zde půjčí až 8000 Kč.

SMS půjčka a její výše

Standardní a nejvíce dostupná výška SMS půjček je od 3000 do 8000 Kč. Většinou je to u první půjčky do 5000 Kč. Pokud první půjčku splatíte, následně se vám zvyšuje cílový limit. U jistých společností až do 20 000 Kč.

Pokud je pak vaše žádost opakovaná a žádáte o další SMS půjčky před výplatou, získáte částku ihned po zadání žádosti. Nemusíte pak čekat na ověřovací poplatky a SMS. Nevýhodou takového opakovaného půjčování jsou právě placené poplatky za půjčky. Ten musíte platit vždy.

Tento poplatek u SMS půjčky před výplatou je celkovým výdajem. Skládá se z úroků a dalších poplatků. SMS půjčky jsou tedy průhledné a hned víte, kolik peněž nakonec celkem zaplatíte. Skryté poplatky zde zcela odpadají.

Nejčastější výše poplatků:

  • 10 % u půjčky na týden
  • 15 – 20 % u půjčky a na 14 dnů
  • 23 – 25 % u půjčky na měsíc

Počet dnů splatnosti vaší půjčky si vybírejte obezřetně a následně si jej i hlídejte. U některých společností jej musíte vybrat a dodržet přesně na den. Někde jsou přednastavené možnosti, nejčastěji volitelné po týdnu. Nejlevnější jsou jednoznačně týdenní půjčky, méně výhodné jsou pak čtrnáctidenní půjčky a nejvíce vždy přeplatíte měsíční půjčky.