Maďarská franšíza v Česku

Do Česka se dostala i maďarská franšíza

Podnikání je v České republice něco, do čeho se pouští čím dál více z nás. Čím dál víc z nás totiž touží po svém vlastním životě, po životě bez pracovní doby, po životě, v němž dosáhneme jisté finanční svobody. Podnikání je dobrým krokem, který můžeme k těmto cílům učinit. Nejen, že je Česká republika otevřená novým podnikům, které založíme, ale taky je otevřená zahraničním firmám, které se do Česka rozhodli expandovat. Jednou z nich je i maďarská firma, která podniká na základě franchisingu.

Podnikat na základě franchisingu není nijak složité a je to mnohdy i výhodné. Firma se tak může rozrůst, aniž by se o novou pobočku musela starat, protože se o ni stará franšízant, jež nechtěl zakládat svou vlastní značku. Díky franchisingu se do Česka dostala i již zmiňovaná franšízová firma KiwiSun, která tak započala působnost už v osmé zemi světa.

Buďte i vy součástí této franšízy!

KiwiSun je stále se rozvíjející společnost, kterou si zamilujete. Je to totiž firma, která se zabývá ochranou přírody – lépe řečeno se zabývá provozováním zelených solárních studií. Součástí této firmy může být skutečně kdokoliv. Chce to jen splnit požadavky pro franšízanta a od spolupráce vás pak bude dělit jenom podpis na licenční smlouvě.

Více o společnosti KiwiSun:

Společnost KiwiSun je rychle rozvíjející se společností, jak již bylo zmíněno. Jedná se o firmu, která vznikla před jedenácti lety. Dneska provozuje už více jak sedmdesát salonů s biosolárii v osmi zemívh světa.

Jedná se o budapešťskou společnosti, která používá pro služby klientům speciální zelená biosolária, která nijak neškodí nejen pokožce, ale ani přírodě. Používá se speciální UV záření, které slibuje klientům krásné bronzové tělo, nikoliv nehezké žluté opálení. Klienti navíc mohou mít klidné svědomí, že tímto zkrášlením neublížili ani sobě, ale ani přírodě.