franchising

Amazing Jewerly hledá franchisanty nejen v Česku!

Podnikat pomocí franchisingu jde v České republice už snad v každém oboru či v každé oblasti. Nemusí se podnikat pouze s jídlem, jak si mnoho lidí mylně myslí, ale jedná se především o možnost pracovat pod známou značkou v oblasti, o kterou se zajímáme, nikoliv pouze o tu, která je nejznámější. Pokud se budeme zaměřovat na hledání firem jen podle oblíbenosti, nikoliv pouze vlastní touhy a vlastních nápadů, které můžeme do podnikání vložit, pak nikdy nedosáhneme tak úspěšného podnikání, o jakém bychom snili.

Pokud milujete kosmetiku, rozhodně si najdete řadu kosmetických značek, které u nás pomocí franšízového řetězce působí. Nemusí se jednat jen o péči o tělo, ale třeba konkrétně o nehtovou kosmetiku. Mimo jiné uděláte dobře také s výběrem značek oblečení nebo například vzdělávacích programů nejen pro děti. Pakliže jste však nadšenci třeba šperků, tak teď zpozorněte. Známá šperkařská franšíza Amazing Jewerly hledá u nás (a také na Slovensku) nové partnery do jejich franšízové sítě!

Jaký je cíl této společnosti?

Hlavním cílem této společnosti je hlavně možnost prodávat šperky, které jsou ojedinělé nejen vzhledem, ale také svou nízkou a přijatelnou cenou. Jedná se o unikátní dánské šperky, jejichž působení na trhu nepatří zrovna k nejdelším, ovšem k úspěšným. V oblasti obchodu se značka pohybuje od roku 2003 a svými neotřelými šperky se staly v oblasti podnikání opravdu významným hráčem v podnikatelské hře celosvětového měřítka. Jedná se také o spoluzakladatele a také dodavatele značky Pandora, která se v současné době řadí k těm nejproslulejším značkám šperků vůbec. Zejména během vánočních svátků jste jistě u tak malého krámku potkávali obrovské fronty, které se zajímali jen a pouze o náramek Pandora, který se může doplnit o různé přívěsky, které budou symbolem nějaké velmi významné vzpomínky.