Švédská značka Husse

Švédská značka Husse mezi nejlepšími franšízami světa

V současné době hodně firem podniká na základě franchisingu. Je to poměrně výhodné podnikání, které dokáže rozvinout společnost doslova rychlostí blesku. Dnes existuje mnoho firem, které podnikají na základě franchisingu, dokonce jsou mezi nimi i české společnosti, které konečně pochopili, že ve franchisingu se skrývá síla. Bohužel zatím se nenašla česká značka, která by alespoň sáhla na paty té švédské značce, kterou je značka Husse. Znáte ji?

Jak jsme zmínili už několikrát, dnes mnoho společností podniká na základě franchisingu. Díky franchisingu se může společnost rozrůst rychlostí blesku, aniž by ji to stálo čas či peníze. O všechno se postará franšízant, který si zaplatí a podepíše licenční smlouvu.

Přesně takto se začalo rozvíjet i společnost Husse. Jedná se o společnost, která je dnes lídrem v prodeji krmiva pro domácí zvířata. Díky svému fantastickému know-how se probojovala mezi nejlepší franšízy celého světa.

Seznamte se se skandinávskou značkou

Společnost Husse na trhu působí už více jak třicet let. Jedná se o společnost, která má mnoholeté zkušenosti, proto se nemůžeme divit tomu, že je označována za lídra na trhu v prodej krmiva pro domácí zvířata.

I když se jedná o skandinávskou společnost, své sídlo má ve Francii, což je taky její největší evropský trh, na který se dostala zhruba ve druhé polovině devadesátých let.

Jak to celé funguje?

Firma je zvláštní v tom, že ke svému podnikání nevyužívá velkých obchodních řetězců. K rozvozu jí stačí franšízanti, kteří dovezou krmivo ke konečným spotřebitelům. I díky tomuto rozvozu mají franšízanti velice nízké náklady.

A díky nízkým nákladům je společnost Husse velice atraktivní pro mnohé začínající podnikatele. Husse působí ve 45 zemích celého světa, obývá čtyři kontinenty a na svém kontu má zhruba pět set franšízantů a šest set distributorů.