UGO franšíza

UGO jako franšíza, která se má chuť dál rozvíjet

Firem, které podnikají na základě franšízového konceptu, je mnoho. Řadí se mezi ně i oblíbená franšíza zdravé výživy UGO. Kdo by to byl řekl, že se právě taková franšíza může rozjet do obřích rozměrů. Lidem se už asi nelíbí stravovat se v nezdravém rychlém občerstvení, proto raději volí zdravější rychlé jídlo právě v podobě ovocných šťáv, tortill a vynikajících polévek. UGO však není jen synonymem zdravého rychlého občerstvení, ale taky je to ukázka prosperující franšízy, která se rozvíjí stále víc a víc.

V současné době má UGO jenom na Slovensku a v České republice 84 poboček, z nichž polovina je v rukou franšízantů. Jelikož se firmě UGO vyplatilo s franšízanty spolupracovat, není důvod se nerozšiřovat dál. Firma je opět otevřená novým nabídkám, je ochotna spolupracovat s dalšími vhodnými kandidáty na pozici franšízanta. Třeba právě vy budete tím šťastlivcem, který se bude moct podílet se na rozšíření velice známého a oblíbeného konceptu.

UGO neustále rozšiřuje svou nabídku

Než přejdeme k tomu, jaký by franšízant společnosti UGO měl být, je třeba zmínit, že tato franšíza neustále rozvíjí i svou nabídku. Když se řekne „UGO“, mnohým lidem se vybaví čerstvé šťávy z mnoha zajímavých surovin. Někomu jinému se vybaví vynikající zdravé polévky nebo saláty, jiným lidem se zase vybaví oblíbené fresh nápoje. V nedávné době se však UGO rozhodlo oživit svou nabídku i UGO lahvičkami, v nichž se nachází paskalizované ovocné a zeleninové šťávy. K dalším oblíbeným produktům patří i akce nazvaná „UGO očista“, která se koná vždy na začátku ročního období.

Kde se aktuálně hledají franšízanti?

Jak jsme zmínili výše, firma UGO aktuálně hledá hned několik franšízantů. Nejvíce se jich hledá v Brně, ale taky v Hradci Králové, dále v Ostravě. Samozřejmě se stále hledají vhodní kandidáti na spolupráci i v Praze nebo v Bratislavě, kde se taky čerstvé šťávy těší obrovské oblibě.

Pokud byste měli zájem provozovat freshbar, nemusíte mít žádné zvláštní vlastnosti. Jenom musíte rozumět produktům a musíte znát jejich výhody. V případě klasické, plnohodnotné pobočky UGO se vyplatí mít zkušenosti z gastronomického průmyslu.