Firma Mexiko hledá partnery

Firma Maxeco hledá nové partnery

O franchisingu jste jistě slyšeli. Jedná se o způsob podnikání, který spočívá v podpisu licenčních smluv, na základě kterých se značka rozroste o další pobočku, kterou vede franšízant, jenž si licenční práva zakoupí. Ještě v nedávné době se tohoto podnikání především české společnosti bály, ale naštěstí nyní je strachu konec. Nyní se mohou pyšnit tím, že se rychle rozrůstají. Kdo se však chce taky rozrůst je franšízová síť Maxeco, která aktuálně hledá nové partnery.

Pokud se chcete stát franšízantem, pokud vás láká stavebnictví a pokud vás trápí vaše současné zaměstnání, je načase ho změnit. Staňte se franšízantem pobočky firmy Maxeco, která se dnes rozrůstá především ve Středočeském kraji.

Firma Maxeco se zaměřuje na montování topného revolučního systému, které nabízí svým klientům. V současné době firma zažívá obrovský boom, který nemá obdoby. Právě nyní je o firmu tak obrovský zájem, že se nutně potřebuje rozrůst.

Jste ten pravý?

K tomu, abyste se stali franšízantem, nepotřebujete mnoho. Potřebujete především obchodní dovednosti, potřebujete kapitálovou vybavenost a samozřejmě se musíte orientovat na zákazníka. Výhodou jsou prezentační dovednosti (topné systémy se musí umět prodat).

Firma tedy nepožaduje mnoho. Franšízový koncept byl až druhou možností. První možností bylo to, že budou školit montéry, ale z tohoto plánu najednou sešlo.

Revoluční topný systém v celém světě

Jak jsme zmínili, firma se zaměřuje na revoluční topný systém. Ten je velice úsporný a hlavně moderní a zdravý, dokáže sálat infra vlny na libovolné ploše. Má široké využití, využívá se především pro rodinné domy.

Firma tento revoluční topný systém nenabízí jenom v České republice, ale své pobočky má i na Slovensku, ve Španělsku, na Ukrajině a v Srbsku. Pomalu ale jistě tedy dobývá zahraničí.