Chodura se opět rozšiřuje

Chodura se opět rozšiřuje. Plánují se nové prodejny

Franchising je příležitost pro podnikatele. Pokud také uvažujete nad tím, že vniknete do podnikatelského světa, doporučujeme to vyzkoušet s franšízou, jelikož je to snazší start. Obvykle byste museli vymyslet název společnosti, najít prostor, vymyslet produkt nebo službu, se kterou byste vnikli na trh. Poté byste museli investovat do reklamy, bylo by třeba investovat čas do rozvoje společnosti, aby obstála před konkurencí. Jenže v případě franchisingu nasednete už do rozjetého vlaku. Nyní se můžete stát například franšízantem nové pobočky firmy Chodura, což je uzenářská společnosti, která je pyšní dlouhou tradicí.

Uzenářská společnost Chodura je v současné době velice známá franšíza. Nemůžeme popřít ani to, že se firmě poměrně daří. To dokazuje ostatně i fakt, že se firma chystá na další expanzi. Ještě letos plánuje otevřít minimálně dvě prodejny, což je skvělé! Do nového roku by tak firma vstoupila s minimálně dvaceti prodejnami. Zatím se pyšní osmnácti prodejnami, z nichž čtyři jsou čistě franšízové.

Budete novým franšízantem právě vy?

I když jsou plány skvělé, potřebují se sehnat ještě ti, kteří by o pobočky měli zájem. Je to obrovská podnikatelská příležitost, která sice bude z počátku větší investicí, ale na druhou stranu je návratnost investice opravdu rychlá. Lídři firmy slibují návratnost do tří až pěti let, jelikož je nejdříve třeba zařídit a upravit prodejnu.

Kromě zřízení nových poboček firma nabízí také převzetí stávajících poboček. Aktuálně se hledá někdo pro prodejnu v Beskydech.

Uzenářství s tradicí

Uzenářství Chodura je opravdu skvělá investice. Jedná se o uzenářství, která má dlouholetou tradici. Zakladatelem byl Karel Chodura, který je dědečkem stávajícího majitele. Firma vyrostla už roku 1919 a od samého počátku se řídí heslem, že kvalita je až na prvním místě.