Být fotbalistou je sen mnohých dětí

Být fotbalistou je sen mnohých dětí. Realizujte je s franšízou Socatos

Když se zeptáte malého kluka na to, čím se chce stát, odpoví vám, že fotbalistou. To je sen drtivé většiny malých chlapců, kteří se už v dětství snaží dostat do nejlepších týmů vůbec. V současné době funguje mnoho podniků a organizací, které se malým sportovcům věnují, kteří se snaží, aby jejich snažení nebylo zbytečné. Jednou organizací je i franšíza Socatos, kde se starají o to, aby se dětské fotbalové sny plnily. A daří se jim to, proto se k nim přidejte také vy.

Program Socatos je naprosto výjimečný program pro všechny milovníky profesionálního fotbalu. Byl navržen pro malé fotbalisty, aby výrazně neovlivňoval způsob rozvíjení a vzdělávání dítěte. Program totiž věří, že dokáže dětské fotbalové nadšence přivést až k branám profesionálního fotbalu. Že se zde plní fotbalové dětské sny potvrzuje také Marián Jelínek, který je uznávaný kouč, jenž pracuje s mnoha vrcholovými sportovci.

Právě on převzal záštitu nad rozvíjejícím se franšízovým konceptem.

Co je jeho cílem?

Jeho cílem a cílem celého franšízového konceptu je vychovat profesionální fotbalisty, které fotbalová škola Socatos zastoupí. Nejedná se však o ledajaký fotbalový koncept pro mladé a nadějné fotbalové talenty, ale je to koncept, s nímž spolupracuje i britský koncept, což svědčí o kvalitě.

Program, který inspiruje děti a přivádí je k volbě povolání

Rozvíjet program Socatos můžete také, pokud se o tuto oblast zajímáte. Je nutné dodat, že franšízový koncept inspiruje děti a následovně je přivádí k výběru jejich budoucího povolání. Pokud budete svědky jedné hodiny ve fotbalové škole budete až udiveni tím, co děti provádí s míčem, jak jsou inspirovaní a zároveň motivovaní ve svém raném věku a jaký jedinečný vztah mají profesionální koučové s ratolestmi, o které se starají a které směřují k profesionální fotbalové kariéře.