podnikání

Blíží se výstava pro podnikání a franchising!

Každý podnikatel by se měl osobně vzdělávat a nějak osobně růst. Bez takového osobního růstu nejde bohužel dosáhnout tak velkého podnikání, po kterém řada podnikatelů touží. Proto se není čemu divit, když u velkých a úspěšných podnikatelů najdete velké knihovny, které v sobě nesou papírové výtisky takových unikátů, o kterých by se mnohým mohlo jen zdát. Ve většině knihoven se najdou skvělé knihy o podnikání, ve kterých jiní podnikatelé radí, jak přečkat špatné chvíle, jak se dokázat vypořádat s neúspěchem či jak najít opět sebedůvěru, která nás posouvá k vysněnému cíli v daném podnikání.

Mnoho podnikatelů se však spíše zajímá pouze o konference, přednášky nebo výstavy, které by je mohly posunout dál během několika hodin. Čtení zkrátka není oblíbená aktivita řady z nás. To ovšem nevadí, jedna taková výstava se uskutečňuje rok co rok, a to konkrétně v Praze, kde se rok co rok uskutečňuje Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising, která se stala zejména v posledních letech jednou z nejnavštěvovanějších vůbec. Letos se jedná o poslední květen, kdy tato akce bude probíhat. Pokud ji nestíháte, příští rok zhruba ve stejném čase se na ni můžete těšit zase!

Proč se tato výstava vůbec koná?

Důvodů, proč se tato výstava koná, je hned několik. Jako první lze zmínit především to, že se snaží zviditelnit franchising přiblížit jeho podnikání. Chtějí ukázat, že se jedná o zajímavou možnost, která nám umožňuje podnikat. Této možnosti se lidé většinou vyhýbají, protože se jí bojí, ale právě tato výstava má široké veřejnosti ukázat, že se opravdu není proč bát.

Druhým hlavním důvodem je uvědomění si, že franchising je nejen pro ty, kteří mají na účtu miliony. Jedná se o podnikání, které je určeno i pro běžné smrtelníky, protože podnikat pod nějakou známou značkou není otázka peněz. Mnohdy stačí opravdu jen minimální základní kapitál, abyste začali žít svůj podnikatelský sen.