Ráno miliardáře

Jaké je ráno miliardáře?

Stát se miliardářem, to by chtěl v dnešním světě asi každý. Bez peněz se dneska žije skutečně bídně, což musíte sami uznat. Jenže dosáhnout miliard na bankovním kontě není zrovna jednoduché. Je třeba být vytrvalý, trpělivý, musíte mí odhodlání a dostatek nervů. Navíc když si založíte podnik, očekává se od vás, že společně s ním budete růst – tedy spíše podnik bude růst s vámi. Je takovým nepsaným pravidlem, že bez rostoucího podnikatele nemůže růst ani podnik. Růst vám pomůžou například ti, kteří jsou už trochu dál než vy – podnikatelé, kteří tou už někam dotáhli. Inspirujte se třeba tím, co dělají každé ráno po probuzení.

Samozřejmě růst lze různými způsoby – můžeme se nechat inspirovat z přednášek, které pořádají velcí podnikatelé, můžeme se nechat inspirovat z knih, které napsali, nebo se o ně můžeme zajímat tak, že se necháme inspirovat tím, co dělají každé ráno. Právě na takových drobnostech, na takových ranních rituálech skutečně záleží.

Ráno dělá den

Většina lidí sáhne hned z rána po hrnku kávy, ale to není zrovna to nejlepší, co byste si ráno měli dopřát. Po ránu byste si měli dopřát něco trochu jiného – například vodu s citronem, která vás dokonale nabudí a připraví na nový den. Pokud chcete mít po oránu hodně energie, sáhněte po kostce čokolády, protože právě ta vám dá potřebné množství elánu.

Ale teď už přistupme k rannímu rituálu miliardářů.

Co dělají miliardáři každé ráno?

Základem kvalitního rána je vstát. Miliardáři nevyspávají do oběda, protože moc dobře vědí, že tím ztrácejí čas. A ve světě podnikání není čas ztrácet čas nebo vás tak lehce někdo předběhne. Ve světě podnikání je třeba vstávat do sedmi hodin ráno, abyste stihli věci, které stihnout potřebujete.

Podnikatelé tak brzy vstávají i z toho důvodu, že chtějí kvalitně posnídat. Bez snídaně není den hezký, nic nejde jako po másle. Snídaně je základem dne, a to platí v podnikatelském světě dvojnásob.

Při snídani si navíc každý miliardář otevře denní tisk. Každý den je nutné čerpat informace a studovat fakta, díky čemuž se rozšíří vědomostní základna a díky čemuž získají zase trochu jiný nadhled a rozhled. Kromě denního tisku se vyplatí číst si po ránu knihy, které napsali jiné podnikatelé, které mohou být například o úroveň výš. Čtení motivačních věcí pomáhá na správné nastavení mysli.