Vstup jen mužům

Vstup jen mužům. To je originální franšíza TheoriginalBarber

Nejen dámy neustále hledají vhodného kadeřníka, který by splnil jejich očekávání. I pánové touží po holičství, kde by vlasy ostříhali přesně tak, jak si to muž přeje. Dámy bohužel budou muset ještě chvíli hledat, ale pánové se mohou radovat – existuje totiž čistě pánské holičství TheOriginalBarber, kde pány ostříhají přesně tak, jak chtějí. A pokud by se vám franšízový koncept zalíbil převelice, můžete se stát novým franšízantem a můžete si otevřít pobočku přímo ve vašem městě a přímo u vašeho domu.

TheOriginalBarber se dostal do paměti lidí už před dvěma lety, kdy se otevřela úplně první pobočka, a to v Praze 1. Pro mnohé lidi to bylo něco zcela neznámého, když do holičství nemohly ženy, ale jen pánové. Byl to tedy z počátku jakýsi ráj pro muže, který si pěstují dodnes.

Nicméně vše tedy začalo před dvěma lety, kdy se otevřela naprosto první pobočka, a to ve zmiňované Praze 1. Dnes se franšízový koncept rozrostl o mnohé franšízové pobočky, dokonce se dostává i do obchodních center, kde se setkává s mnoha kladnými ohlasy.

Rychlost, jakou svět neviděl

Je třeba poznamenat, že franšízový koncept TheOriginalBarber se šíří po republice opravdu rychlostí blesku. Málokterá franšíza se takovým tempem rozšiřovala dál po republice. Už po prvním otevření pobočky se seběhli do holičství lidé, kteří se chtěli stát franšízanty, a také se jimi následně staly. Jako další v pořadí se otevřela pobočka v Plzni a také v Říčanech.

Dnes dobývá holičství obchodní centra

Dnes však není prioritou rozšířit se po celé republice, ale dobýt obchodní centra. Ta se dobývat poměrně daří, vždyť nedávno se otevřela pobočka TheOriginalBarber například v obchodním centru Chodov. Z vysoké návštěvnosti se také těší pražské Centrum Černý most.

Do konce roku se mají otevřít pobočky také v obchodním centru v Letňanech nebo v pražském centru Hostivař.