Tipy na webové stránky, které umožňují možnost si přivydělat

Tipy na webové stránky, které umožňují možnost si přivydělat

Kdo si v dnešní době neutuchajícího zdražování nechce přivydělat, že ano? Nikde se ale nepíše, že byste museli chodit z jednoho zaměstnání do druhého, existují lepší cesta, respektive efektivnější, která navíc člověka tolik nezapřáhne. Už jste slyšeli o webových stránkách, které umožňují si přivydělat nemalé finance? Pojďme si některé z nich zmínit! 

Fiverr – portál pro mikropráci 

Webových stránek umožňujících člověku si přivydělt existuje celá spousta. Mezi nimi však dominuje portál Fiverr, který je celosvětově známým portálem pro mikropráci. Člověk zde může prodávat různé mikroslužby – stačí si jenom nastavit cenu a prodávat to, co umí.  

Těmito službami se například myslí překlady, střih videí, loga, grafické práce a podobně. Kategorií je víc než dost, stačí si jen určit, v čem jste dobří a co můžete nabízet dál. 

Jaspravim.sk – slovenská verze portálu Fiverr 

Pokud vám dělá problém cizí jazyk, můžete se registrovat na portálu působícím na podobné bázi jako Fiverr. Tím je web jaspravim.sk, kde se také mohou zmiňované mikroslužby nabízet. A opět nezáleží, jestli se mluví o překladech, psaní článků, tvorbě webových stránek nebo designových, repsektive grafických službách. 

Podia.com – prodávejte své kurzy i e-booky 

Jestliže působíte v online světě, víte, že se s kurzy a e-booky doslova roztrhl pytel. Pokud máte i vy v záloze nějaký vzdělávací kurz či audioknihu nebo něco podobného, nemusíte si nutně zřizovat vlastní webovou stránku. Můžete své kurzy začít prodávat na platformě podia.com.  

Textmaster.com – sdružení copywriterů 

Že vás spíše baví psaní textů? Skvělé! Pak je tu pro vás platforma TextMaster.com, která zdržuje copywritery a různé překladatele na volné noze. Je to něco podobného, jako český web copywriteri.cz čili pokud působíte v tomto odvětví, web rozhodně stojí za zvážení nebo alespoň za vaši chvilkovou pozornost.