Tipy na fungující franšízy

Tipy na fungující franšízy

Vstoupit do světa franchisingu je poměrně snadné, ovšem vybrat si franšízu, se kterou do tohoto světa vstoupíte, už tak snadné není. Pravdou je, že dnes existuje mnoho fungujících franšíz, s nimiž můžete podnikat. Abyste ale neztráceli drahocenný čas vybíráním té pravé franšízy, přinášíme vám tipy na několik fungujících franšíz, které stojí za promyšlení.  

Už nečekejte na tu správnou ránu, na ten správný byznysový nápad, protože ten nikdy nemusí přijít a vy tak čekáním promrháte několik let. Raději se zkuste do světa byznysu dostat jinak. Zkuste to s fungujícím franšízovým konceptem, který vám může přinést opravdu velké zbohatnutí, o tom není pochyb. Jen tedy musíte investovat do takové franšízy, která bude opravdu fungující a která vám tak slíbí rychlou návratnost prvotní investice. 

PARKY`S 

První fungující franšízou je franšíza zvaná PARKY`S, což je investice do třiceti tisíc korun. Jedná se o franšízový koncept s hot dogy, ovšem ne s ledajakými. Nejsou to klasické párky v rohlíku, je to fastfoodový koncept, který má rozhodně šanci uspět. Franšíza spadá pod Kostelecké uzeniny Jana Hanuše a cílem franšízy je péct kvalitní párky, které budou mít vyšší obsah masa (přes pětadevadesát procent). Tyto párky se pak položí do bulky, které jsou speciálně upečené k tomuto účelu v Penamu 

MAXDRIVE 

Další fungující franšízou je franšíza MAXDRIVE, která se zaměřuje na čištění aut párou. Jedná se o investici do tří set tisíc korun. Tato franšíza ukazuje, že není třeba vlastnit automyčku či autoservis, abyste pronikli do světa automobilů. Mladá franšíza nabízí mobilní řešení, které umožní čistit vozy prakticky kdekoli, což nejeden zákazník oceňuje.  

DYNED 

Pokud vás baví jazyky, proč si neotevřít franšízu DYNED, která se specializuje na výuku angličtiny? Jedná se sice o vyšší investici sahající přes půl milionu, ovšem návratnost je rychlá. Úkolem tohoto franšízového řetězce bude prodávat kurzy angličtiny.