Rolls Royce

Rolls Royce a jeho novinka, která vás posadí na zadek

Novinek je ve světě automobilů habaděj. Pokud se o tento svět zajímáte, pak vám rozhodně neunikla novinka i z řad oblíbené, velice luxusní značky Rolls Royce, která opět ukázala něco naprosto fantastického, co až tají dech. Světu se totiž v nedávné době ukázal automobilový král, který je rozhodně i králem mezi králi.

Automobil značky Rolls Royce je rozhodně snem každého muže. Jedná se o velice luxusní značku automobilů, která tají dech pokaždé, když se ukáže světu. V poslední době se jedná o automobilku, která se řadí k těm nejlepším na trhu. Není se čemu divit, vždyť vše, co z dílny této automobilky vzejde, je zkrátka učiněný zázrak, který je sice šíleně drahý, ale už jen jedna pouhá projížďka v tomto voze je zážitkem.

Světu byl nyní ukázán naprosto nový Rolls Royce Phantom, o kterém se spekulovalo, že se jedná o automobil, který vznikl na základě minulého modelu, ale je to omyl – tento vůz vznikl naprosto od základů, což je vidět i z informací, které jsou zatím o tomto voze vypuštěny do světa.

Co skrývá pod kapotou?

Pod kapotou tento vůz skrývá neskutečně mnoho věcí. Výkon dosahuje 450 kW, tedy 571 koní. Z nuly na stovku se dostane během pěti vteřin a pod kapotou se mu ukrývá i 6,75-litrový dvanáctiválec.

Pokud bychom se měli zajímat o jeho vzhledovou stránku, po stránce designu je to naprostý fenomén. Má štíhlejší světlomety LED, dále také pořádnou dávku chromu a spodní nárazník je obohacen o otvory, jimiž proudí vzduch.

Jedná se o nejtišší automobil všech dob!

Novinka z dílny automobilky Rolls Royce je také nejtišším automobilem se spalovacím motorem. Okna na sobě mají šestimilimetrovou glazuru, v interiéru se nachází více jak sto kilogramů zvukové izolace a izolační pěna je samozřejmě taky na pneumatikách. Oproti minulému modelu je tak tento modelu o sto procent tišší.