Půjčky online

Půjčky online, rychle a dostupně

Půjčky online

Půjčky online

Na našem trhu dnes existuje už celá řada bankovních i nebankovních finančních produktů. Prostřednictvím možnosti, jako jsou půjčky online, můžete velmi rychle a z pohodlí svého domova půjčit peníze. Liší se pouze ve svých podmínkách a také v daném způsobu, jakým pak můžete svou smlouvu o půjčce uzavřít. Možností volby je třeba Půjčkomat.cz

Rychlá půjčka do hodiny

Tento proces rychlé půjčky má standardní vyřízení půjček do 15 – 20 minut. Čeká se jen na to, v jakém čase vlastně přijdou peníze právě na váš účet. Ve chvíli, kdy je již vaše žádost schválena, jsou odesílány peníze do 10 minut. Realizace probíhá z pohodlí domu přes webové stránky.

Expresní půjčky do 20 000,- Kč

Daný proces půjčky opět proběhne během 20 minut. Pokud nastane zdržení na straně banky, proběhne pak maximálně do 1 hodiny. Nedokládají se žádné příjmy a proces probíhá online. Zvolí se jen výše půjčky a čas, do kdy jste schopni částku splatit. První půjčka je možná v částce 10 000,- Kč, další půjčky až do 20 000,- Kč.

Studentské půjčky

Pro schválení studentské půjčky není opět třeba dokládat výši příjmů. Půjčka je tedy vhodná pro fyzické osoby, které mají nízký příjem, pro studenty, pro seniory, invalidní důchodce, nezaměstnané nebo maminky na mateřské. Podmínkou je dosáhnout 18 let věku a nabýt v prodlení se splácením u žádné jiné finanční instituce.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky vás nezapisují do žádného z registrů dlužníků. Nikdo a to ani váš zaměstnavatel, ani nikdo z vašeho okolí se nedozví, kolik a kdy jste si půjčili. Jsou skrze anonymní a soukromé. Bez dalších úroků a poplatků za vedení účtu.

Nebankovní půjčky online jsou nejsnazším způsobem uzavření půjčky, kdy můžete mít peníze na svém účtu již doslova do hodiny. Půjčka online je velmi snadná a pohodlná, s možností sjednání snadno z pohodlí domova přes internet.