PJ’s Coffee slaví jubileum

PJ’s Coffee slaví jubileum. Kolik je síti let?

Kávu miluje mnoho z nás! Někdo ji miluje natolik, že se rozhodne s kávou podnikat. Otevře si proto kavárnu, kterých je sice v dnešní době víc než dost, ale pokud bude trochu odlišná od ostatních, má velké šance na úspěch. Jestliže si i vy chcete otevřít svou kavárnu, ale nechcete začínat od začátku, stačí si vybrat takovou kavárnu, která podniká na základě franchisingu. Můžete se stát franšízantem a můžete si otevřít pobočku kavárny, která už má svou stálou klientelu. Jednou takovou kavárenskou sítí je i PJ’s Coffee, což je síť, jež letos slaví skvostné jubileum! Kolik je jí letos let?

PJ’s Coffee je oblíbená kavárenská síť původem z New Orleans. Letošní rok je pro tuto franšízu významný, slaví totiž čtyřicáté narozeniny. Na počest tohoto výročí se rozhodla otevřít už svou dvacátou franšízovou pobočku!

Znáte PJ’s Coffee?

Značka kaváren vznikla už před řadou let, konkrétně v r oce 1978. Veřejnost zaujala svým originálním americkým konceptem, který k přípravě nápojů používá jenom jedno procento kávových bobů Arabica. V současné době je nabídka kavárny skutečně rozmanitá, najdeme v ní více jak čtrnáct druhů vlastní gurmánské kávy, které pochází z různých koutů světa – některé pochází ze Sumatry, jiné z Etiopie, další z Kolumbie, další zase pochází z Papuy-Nové Guiney.

I tato franšízová síť má své cíle. Cílem této franšízy je nabídnout jedinečnou kávu na různých místech po celém světě.

Značka, která chce zaujmout i Českou republiku

Během letošního roku chce značka PJ’s Coffee otevřít pobočky i v České republice. Americká značka zatím hledá české partnery, kteří by stáli o to, aby se značka rozvíjela dál. Už nyní ale má v plánu otevřít pět kaváren právě u nás.

Svým partnerům nabízí rovnou tři možnosti spolupráce, jednou z nich je například pojízdný stánek, další možností je kiosek.