McDonald’s prodejny v Česku

McDonald’s otevře už stou prodejnu v Česku!

Kdo by neznal franšízovou síť s rychlým občerstvením nazvanou McDonald’s. Velké žluté M v červeném poli zná snad naprosto každý. I tuto nabídku má živě v paměti snad naprosto každý z nás. V současné době je McDonald’s skutečně jedničkou na trhu, považuje se dokonce za vzor stabilního podnikání. S tímto musíme jen souhlasit – vždyť letos otevře už svou stou prodejnu v České republice!

I když se s touto franšízou setkáváme takřka na každém rohu, i toto asi nestačí. V současné době se hledají další franšízanti, kteří by měli chuť a zájem rozjet jednu z poboček jedničky mezi franšízovými gastronomickými sítěmi.

Jestliže ještě zvažujete, jestli se stanete nebo nestanete franšízantem, k rozhodnutí vám určitě dopomůže zjištění, že loňský rok byl opět úspěšnější než ty předcházející. Už jen za loňský rok se utržilo o třináct procent více než v roce předešlém, tedy než v roce 2016.

Jaká je vize pro příští roky?

McDonald’s však nechce zůstávat u své stejné strategie. Má nové vize, nové plány, které chce naplnit opět jinak, opět překvapivě. Například letošní vizí a vizí pro příští roky je rozšíření nabídky a rozšíření počtu restaurací.

Nikdo nepochybuje, že tuto svou vizi během následujících let vyplní. Vždyť vloni plánoval McDonald’s rozsáhlé rekonstrukce, kterými měla projít každá prodejna, a tak se i stalo. Loňský rok se tedy nesl ve znamení rekonstrukce nové generace, která do franšízového konceptu vnesla modernější technologie, které opět šetří čas.

Jaká prodejna byla otevřena v Česku posledně?

Během několika měsíců by se měly otevřít další čtyři prodejny v České republice, kdy ta čtvrtá bude zároveň i stá. Poslední otevřenou prodejnou na českém území byla 96. pobočka, která se otevřela na konci loňského roku v Českých Budějovicích. Otevřel ji Michal Mládek, pro něhož to nebyla první pobočka – vlastní už osm restaurací slavné americké značky.