Sklizeno

Máte rádi Sklizeno? Nyní se připojilo k Fruitisimo. Proč?

Dnes se na trhu vyhledávají zejména čerstvé potraviny a preferuje se pití spíše ovocných, zeleninových šťáv, které jsou čerstvé a plné vitaminů, než pití sladkých a bublinkových limonád. Možná i díky tomu, že jsou čerstvé potraviny a smoothie nápoje či podobné čerstvé šťávy tak vyhledávané, se dva giganti na trhu rozhodli spojit. Prý se ve dvou všechno lépe táhne, což ostatně oni sami potvrzují. Zmiňovanými firmami je firma Sklizeno a Fruitisimo, které se spojili v jedno.

Nová spolupráce, nové spojení se projevilo letos v září, kdy se otevřela jejich první společná prodejna. Zatímco ostatní prodejny doposud nebyly dotčeny, z nové prodejny už je spolupráce a spojení cítit.

Nový obchod plný gastronomických zážitků

Nový obchod nabízí zákazníkům zcela novou gastronomickou zónu, kde je bistro, salátový bar a také široká nabídka vitaminových smoothie, koktejlů a šťáv. První prodejna si našla své místo v pražské Galerii Butovice. I když se o pilotní prodejně myslelo cokoli, je třeba říct, že sklidila opravdu obrovský úspěch, který se ani nečekal.

Samotní ředitelé firem jsou přesvědčeni o tom, že nové prodejny přinesou zákazníkům služby, o které se dlouhodobě jeví zájem. Jelikož mají oba dva koncepty velice podobnou cílovou skupinu, určitě se jim podaří přivést více klientů, když jsou pospolu, než když jsou odděleně.

Franšízový koncept je nyní k dispozici

Nový, už společný koncept se také otevírá pro franšízanty. Z nového konceptu se vytvořil koncept franšízový, tudíž i vy můžete pomoct firmám rozrůst se. Podle všeho by se Fruitisimo mělo stát součástí i Sklizeno experience, což je zážitková prodejna, pro kterou se v současné době hledá vhodný prostor, kde by nový koncept mohl kvést.

Do budoucna by se mělo Fruitisimo připojit ke Sklizeno zejména v kancelářských čtvrtích či v malých městech.