České sklo zakoupíte v outletech

České sklo zakoupíte v outletech. Nový franšízový koncept je na světě

Jak jistě víte, že franšízové podnikání je zároveň tou největší podnikatelskou příležitostí, které by se neujal jen hlupák. Nabídka franšízových konceptů je opravdu rozmanitá, navíc stále přibývá franšíz, které by stály za zkoušku. Mezi novinkami najdeme například franšízový koncept založený na outletovém prodeji českého skla. Kdo by to byl řekl, že se i české sklo bude moct koupit v outletech. Za franšízovým konceptem stojí GOLD CRYSTAL.

Společnost GOLD CRYSTAL je známá jihlavská společnost, která má více jak dvacetiletou tradici. Zabývá se zejména dekorováním českého křišťálu. V souvislosti s českým sklem se rozhodla společnost založit zbrusu nový franšízový koncept, který bude založen na prodeji outletových výrobků. A právě do tohoto konceptu potřebuje pomocnou ruku. Nebudete novým franšízantem třeba zrovna vy?

Jak jsme zmínili, franšízové podnikání je obrovská podnikatelská příležitost, které by nevyužil jen hlupák. Nyní se vám nabízí jedinečná příležitost být součástí České republiky opravdu plnohodnotně.

Proč do spolupráce jít?

Díky nově vzniklému franšízovému konceptu se hledají noví franšízanti, kteří by se podíleli na růstu tohoto konceptu. Mnozí lidé však váhají a ptají se, proč by měli jít právě do této spolupráce a ne do žádné jiné. Důvodů je několik. Mezi hlavní výhody spolupráce patří samotný produkt. Český křišťál se k České republice pojí, nemusíte ho nikde dlouho představovat. Je to produkt, který tu byl, je a bude – o tom není sporu.

Během spolupráce navíc nahlédnete do toho, jak se křišťál ručně brousí či jak se pracuje na velmi propracovaných detailech. I to je poměrně lákavé, nemyslíte?

Zapojte se do pilotního projektu i vy

Společnost GOLD CRYSTAL se nyní shání po vhodných adeptech na pozici franšízanta. Třeba to budete právě vy, ti, kdo se zapojí do pilotního projektu, která má jistě velký potenciál.